BuJo – Noviny

890,00 

Ručně vyrobený stylový zápisník s tvrdými deskami, potaženými látkou, obsahující  160 stran gramáže 120, vhodného pro Bullet Journal. Snese jakýkoli fix (na vodní bázi) bez propíjení. Papír je vysokotlace hlazený, má velice jemnou a hladkou strukturu a díky tomu po něm krásně kloužou brush peny, linery a všechny další psací potřeby, které se díky tolik kvalitnímu papíru méně opotřebovávají. Papír totiž nesaje tolik, jako jiné papíry a proto vám brush peny déle vydrží. Trvalo mi mnoho let, než jsem našla ten nejlepší papír na trhu. Tady je.

Tečkovaná lineatura má rozteč 5 mm – ideální právě pro BuJo – skvěle se totiž kamarádí s pravítkem, takže si stránku jednoduše rozvrhnete.

Předsádka gramáže 300. Vzadu je vlepena velká kapsa na samolepky, nebo jiné doplňky. V deskách je též zabudované poutko na propisku – budete ji tak mít vždy po ruce a nebudete ji muset všude hledat.

Dále je v deskách pevně zabudovaná gumička přes deník, aby se v kabelce neotvíral a všechny ledabyle vložené papírky zůstaly uvnitř.

Počet stran lze na požádání upravit (stačí uvést do poznámky k objednávce).  Zápisníky jsou sešity koptskou vazbou, díky které drží deník na stole otevřený, nezavírá se a můžete pohodlně psát až do okrajů podél středu. Zároveň do něj můžete vlepovat samolepky, washi pásky, fotky, nebo jakékoli jiné zdobné prvky – při výrobě na to pamatuji a proto je deník vyroben tak, aby se vloženým doplňkům přizpůsobil.

Zápisníky vyrábím z metráže látky, která má určité rozložení vzoru. Nemohu proto zaručit, že bude toto rozložení zcela stejné, jako je na fotografii.

Na výrobu svých deníků a diářů vybírám látky, které jsou hustě tkané, takže váš deník bude krásný i po letech intenzivního každodenního používání. Hřbet a rohy budou stále kompaktní a krásné.

Dejte mu zabrat – vydrží to a vy si to s ním užijete.

Rozměr: 215 x 150 mm

Na přání ráda zhotovím zápisníky jiných velikostí i barev.

Skladem

Kategorie: , ,