DIÁŘ denní, vel. A6, No.17

1 400,00 

Vymazlený tištěný autorský a ručně vázaný denní diář, šitý koptskou vazbou.  Precizní kousek, vyladěný do posledního detailu. Diář má denní rozvržení a je vyroben ve velikosti A6. Uvnitř najdete mé autorské aquarellové malby. Každý měsíc je doprovázen jiným obrázkem. Součástí diáře jsou 2 zabudované záložky z atlasové stuhy, které mají zatavené konce, aby se netřepily. Dále 2 integrované gumičky přes diář a na propisku, zadní vlepená kapsička na lístečky a důležitosti, které nechcete vytrousit a mnoho dalších vychytávek.

Desky jsou tvořeny knihařskou lepenkou, potaženou odolným designovým bavlněným plátnem. Desky je možné zhotovit i z jakékoli z látek, které používám pro výrobu zápisníků – stačí napsat do poznámky k objednávce. Látku na diáře stříhám z metráže, tedy je každý kus jedinečným originálem. Rozložení obrázků na deskách se může od fotografie mírně lišit.

Diář začíná plánovacím kalendářem celého roku na třech stranách (1 strana = 4 měsíce), pokračuje měsíčním přehledem celého roku – co dvojstrana, to měsíc s volnými políčky pro jednotlivé dny. Poté následuje samotný diář. Na každé straně je jeden den.

Mezi jednotlivými měsíci je vždy dvoustrana, věnovaná poznámkám, nebo ji můžete využít třeba pro rekapitulaci uběhlého měsíce a plánům na měsíc následující.

Za diářem je ještě třístránkový přehled na následující rok a celý diář je ukončen 18 stranami čistého papíru, prostorem pro vaše nápady, poznámky, kresby, předsevzetí, náčrtky apod. Úplně na konci je pak na jedné straně “Papírová pohádka“ s příběhem, ve kterém je kratičce vysvětlena výroba díla, které právě držíte ve svých rukou 🙂

Rozměr diáře 155 x 115 mm.

Skladem