DIÁŘ týdenní NEDATOVANÝ, vel. A5, No.110

749,00 

Vymazlený tištěný autorský, motivační a ručně vázaný NEDATOVANÝ týdenní diář, šitý koptskou vazbou. Psát můžete začít kdykoli, je to na Vás. Precizní kousek z prémiových materiálů, vyladěný do posledního detailu. Diář má týdenní rozvržení a je vyroben ve velikosti A5. Uvnitř najdete mé autorské aquarellové malby abstraktních lesních zvířátek. Každý měsíc je doprovázen jiným obrázkem. Součástí diáře jsou dvě zabudované záložky z atlasové stuhy, integrované gumičky přes diář a na propisku, zadní vlepená kapsička na lístečky a důležitosti, které nechcete vytrousit a mnoho dalších vychytávek.

Desky jsou tvořeny knihařskou lepenkou, potaženou odolným designovým bavlněným plátnem. Desky je možné zhotovit téměř z jakékoli z látek, které používám pro výrobu zápisníků. Látku na diáře stříhám z metráže, tedy je každý kus jedinečným originálem. Rozložení obrázků na deskách se proto může od fotografie mírně lišit.

Diář začíná měsíčním plánovačem  na 12 měsíců (1 dvojstrana = 1 měsíc), pokračuje finanční sekcí, kde co stránka, to měsíc s přehledem příjmů a výdajů – získáte tak dokonalý přehled o svých financích, příp. hospodaření se svým měsíčním rozpočtem, který budete moci mít stále s sebou. Poté následuje samotný diář. Na každé dvoustraně je jeden týden – vlevo: pondělí-čtvrtek, vpravo: pátek-neděle + poznámky.

Celý diář je ukončen 20 stranami čistého papíru, prostorem pro Vaše nápady, kontakty, poznámky, kresby, předsevzetí, náčrtky apod. Úplně na konci je pak na jedné straně Papírová „pohádka“ s příběhem, ve kterém je kratičce nastíněna výroba díla, které právě držíte ve svých rukou 🙂

Rozměr diáře 155 x 215 mm.

Skladem