DIÁŘ týdenní, vel. A6, No.1113

790,00 

Vymazlený tištěný autorský a ručně vázaný týdenní diář, šitý koptskou vazbou. Precizní kousek, vyladěný v každém detailu. Diář má týdenní rozvržení a je vyroben ve velikosti A6. Uvnitř najdete mé autorské aquarellové malby. Každý měsíc je doprovázen jiným obrázkem. Součástí diáře jsou 2 zabudované záložky z atlasové stuhy, které mají zatavené konce, aby se netřepily. Dále 2 integrované gumičky přes diář a na propisku, zadní vlepená kapsička na lístečky a důležitosti, které nechcete vytrousit a mnoho dalších vychytávek.

Desky jsou tvořeny knihařskou lepenkou, potaženou odolným designovým bavlněným plátnem. Desky je možné zhotovit i z jakékoli z látek, které používám pro výrobu zápisníků – stačí napsat do poznámky k objednávce. Látku na diáře stříhám z metráže, tedy je každý kus jedinečným originálem. Rozložení obrázků na deskách se může od fotografie mírně lišit.

Diář začíná plánovacím kalendářem celého roku na třech stranách (1 strana = 4 měsíce), pokračuje měsíčním přehledem celého roku – co dvojstrana, to měsíc s volnými políčky pro jednotlivé dny. Poté následuje samotný diář. Na každé dvoustraně je jeden týden – v závislosti na typu, který si vyberete.

Mezi jednotlivými měsíci je vždy dvoustrana, kterou můžete využít třeba na poznámky, věnovat ji rekapitulaci uběhlého měsíce a plánům na měsíc následující, nebo jakkoli potřebujete.

Za diářem je ještě třístránkový přehled na rok následující a celý diář je ukončen 18 stranami čistého papíru, prostorem pro vaše nápady, poznámky, kresby, předsevzetí, náčrtky apod. Úplně na konci je pak na jedné straně “Papírová pohádka“ s příběhem, ve kterém je kratičce vysvětlena výroba díla, které právě držíte ve svých rukou 🙂

Rozměr diáře 155 x 115 mm.

Do poznámky prosím uveďte, zda máte zájem o horizontální, sloupcové či tečkované uspořádání diáře (viz ilustrační foto, typ “A”, “B”, nebo “C”). Pokud nevyplníte, pošlu vám, co budu mít aktuálně vyrobené.

Skladem